Aktualności

Udział w konkursie na projekt Pomnika Orła Białego wraz z zagospodarowaniem Placu Inwalidów w Krakowie

30.01.2013
aktualnosci

2008-12-01r.  Udział w konkursie na projekt Pomnika Orła Białego wraz z zagospodarowaniem Placu Inwalidów w Krakowie Pomnik zaproponowano jako monumentalną, organiczną formę, stanowiącą dominantę placu. W założeniu jest to architektoniczna forma rzeźbiarska, będąca nie tylko rzeźbą do „oglądania”, lecz jest także bramą do przechodzenia, zadaszeniem do schronienia się, miejscem gdzie można przysiąść czy umówić się na spotkanie „pod Orłem”. Wygląd rzeźby ma budzić skojarzenie opiekuńczości, ochrony, gromadzenia i łączenia ludzi, a także odwagi i siły.

I NAGRODA W KONKURSIE ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNYM NA CENTRUM MIASTA TUREK

30.01.2013
aktualnosci

22.07.2008r.KONKURS POLEGAł NA ZAPROJEKTOWANIU NOWEGO OBIEKTU PAłACU śLUBóW, PRZEBUDOWIE RATUSZA NE CELE MUZEALNE ORAZ NA ZAGOSPODAROWANIU RYNKU I PARKU JAKO SALONU MIASTA ZWIąZANEGO Z EPOKą SECESJI I OSOBą JóZEFA MEHOFFERA.  

Konkurs EXPO 2010

30.01.2013
aktualnosci

29.02.2008r. Projekt naszego Biura otrzymał WYRÓŻNIENIE w niezwykle prestiżowym Konkursie na koncepcję pawilonu polskiego na Expo 2010w Szanghaju. Obecnie jest publikowany w marcowym numerze miesięcznika Architektura-murator. 

II nagroda w konkursie SARP

30.01.2013
aktualnosci

14.03.2008r. Ośrodek dla niepełnosprawnych fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" Zasadniczym założeniem projektu jest absolutna dostępność. Każda osoba bez przeszkód dotrze do wszystkich przestrzeni w budynku oraz z łatwością może się poruszać po całym terenie m. in. za pomocą "ścieżki orientacji", która oplata całe założenie. Inspiracją do stworzenia architektury ekologicznej, naturalnie wpisującej się w otoczenie, była forma łagodnych fal morskich uderzających w pobliski brzeg. Projekt ma maksymalnie korzystać z naturalnych źródeł energii.