Aktualności

Rozbudowa przedszkola Scherzo

09.01.2013
aktualnosci

Rozbudowa Szkoły Podstawowej "Scherzo" w Olszanicy o część przedszkolną. Już w roku szkolnym 2012/2013 przedszkolaki mogły cieszyć się nową częścią budynku.

Dom Delfin- dąży do doskonałości

11.01.2013
aktualnosci

Już wkrótce wielki finał wykańczania domu oraz jego otoczenia.

Udział w konkursie na PROJEKT KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ RATUSZA -ZDUŃSKOWOLSKIEGO CENTRUM INTEGRACJI ORAZ ZAGOSPODAROWANIA PŁYTY RYNKU -PLACU WOLNOŚCI W ZDUŃSKIEJ WOLI

11.01.2013
aktualnosci

Celem naszej koncepcji projektowej Zduńskowolskiego Centrum Integracji było stworzenie w wszechstronnego ośrodka życia kulturalnego i integracji społecznej mieszkańców, przy jednoczesnym zachowaniu, uwypukleniu historycznego charakteru oraz skali architektonicznej i urbanistycznej miejsca, a także stworzenie nowej jakości architektonicznej, stanowiącej prawdziwą wizytówkę współczesnej Zduńskiej Woli. Projekt poparty obszernymi analizami, również w aspekcie urbanistycznym, z centralnie położonym ratuszem- w sposób współczesny nawiązującym dialog z przeszłością, niestety nie trafił na podium. Z satysfakcją możemy jednak przyznać, że nasza praca wyróżniała się nie tylko przemyślaną funkcją, kompozycją i wysokim poziomem artystycznym, lecz przede wszystkim tchnęła Zduńskowolskim Duchem.

I MIEJSCE SIERADZ - OGŁOSZENIE WERDYKTU

11.01.2013
aktualnosci

2 czerwca 2010 r. nasza ekipa uczestniczyła w Sieradzu w uroczystości ogłoszenia wyników konkursu oraz otwarciu wystawy pokonkursowej. Z rąk Pana Prezydenta Sieradza odebraliśmy werdykt sądu konkursowego, następnie odbyła się prezentacja naszej koncepcji i dyskusja z mieszkańcami miasta. Na miejcu byli też obecni przedstawiciele mediow, którym również przedstawialiśmy naszą zwycięska koncepcję zagospodarowania Wzgórza Zamkowego.

2010-05-21, I NAGRODA W KONKURSIE ZAGOSPODAROWANIA OBSZARU PARKU KULTUROWEGO 

11.01.2013
aktualnosci

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu przez zespół naszego biura I nagrody w konkursie na OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNO-URBANISTYCZNEJ ZAGOSPODAROWANIA OBSZARU PARKU KULTUROWEGO „WZGÓRZE ZAMKOWE” W SIERADZU.