Aktualności

I Nagroda - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Koninie!

11.12.2012
aktualnosci

Zapraszam Państwa do obejrzenia naszej zwycięskiej pracy konkursowej "Rozbudowy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie"! Otrzymaliśmy I Nagrodę, z czego niezmiernie się cieszymy i dzielimy z Państwem naszą radością.

Uroczysta wiecha na budynku Ośrodka Terapii Dziennej, Fundacji Anny Dymnej w Lubiatowie.

13.12.2012
aktualnosci

Dnia 20 listopada nasze biuro miało przyjemnosć uczestniczyć w uroczystości zawieszenia wiechy na zaprojektowanym przez nas budynku Ośrodka Terapii Dziennej, Fundacji Anny Dymnej w Lubiatowie. 

Wyróżnienie w 16. edycji Ogólnopolskiego Konkursu

14.12.2012
aktualnosci

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 29 sierpnia 2012 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.  Na konkurs wpłynęło około 1000 zgłoszeń, 105 zakwalifikowano do finału,przyznano jedynie 14 nagród, w każdej kategorii po jednej. We wrześniu tego roku biuro miało przyjemność odebrać wyróżnienie z rąk z-cy Burmistrza- Mirosława Mękarskiego, podczas konferencji, zorganizowanej w budynku ratusza.

Uroczyste otwarcie Muzeum w Turku

14.12.2012
aktualnosci

Z przyjemnością ogłaszamy, że 26 maja 2012 roku, dokonano otwarcia Muzeum w przebudowanym budynku turkowskiego Ratusza. Jesteśmy dumni z realizacji "Turkowskiej perełki" i zapraszamy do zwiedzania!

II NAGRODA W KONKURSIE NA PROJEKT GMINNEGO CENTRUM SPOŁECZNO-KULTURALNEGO W SOŚNICOWICACH !

14.12.2012
aktualnosci

Z radością informujemy, że 12 stycznia 2012 roku, po raz kolejny udało nam się stanąć na podium, w konkursie na projekt GMINNEGO CENTRUM SPOŁECZNO-KULTURALNEGO W SOŚNICOWICACH! Celem projektu było umieszczenie w jednym budynku Centrum Społeczno –Kulturalnego w Sośnicowicach czterech różnych funkcji, w sposób zapewniający czytelny i swobodny dostęp mieszkańców do każdej z nich. W tym celu , wykorzystując spadek terenu, zaprojektowano budynek, usytuowany na dwóch poziomach.