Aktualności

SIERADZ JUŻ SIĘ BUDUJE!

25.07.2014
aktualnosci

Wiosną 2014 ruszyly nareszcie prace rewitalizacji cześci miasta Sieradza, wedlug naszego zwycieskiego konkursowego projektu. Mamy teraz dużo pracy, z uzgadnianiem na bieżąco roboczych detali realizacji tego projektu. Front robót w Sieradzu przedstawia się naprawdę imponujaco.

MAKIETA SZKOŁY

25.07.2014
aktualnosci

Nasza koleżanka, Ania Czajka, wykonała przepiekną makietę Szkoły Muzycznej w Koninie.

PENSJONAT PO ODBIORZE

25.07.2014
aktualnosci

We wrześniu 2013 zakończyła się budowa pensjonatu "Magnolia" pod Krakowem według naszego projektu. Budynek został odebrany i już rozpoczął działalność. Z efektu końcowego jesteśmy bardzo zadowoleni.Teraz pozostaje dopieszczać wnętrza.

Warsztaty sushi !!!

05.08.2013
aktualnosci

Dziś , 26 lipca, załoga naszego Biura brała udział w bardzo ciekawych warsztatach sushi, zorganizowanych przez znakomitą restaurację kuchni japońskiej "Edo" na krakowskim Kazimierzu. Sam mistrz kuchni objaśniał nam tę trudną sztukę kulinarną, a na koniec zajęć otrzymałyśmy dyplomy I stopnia!

Gala wręczenia "Platynowego Wiertła".

09.07.2013
aktualnosci

Dnia 5 czerwca 2013 roku odbyło się spotkanie, na którym przyznane zostały nagrody w konkursie "Platynowe Wiertło" oraganizowanym przez firmę Bosch. Z przyjemnością informujemy, że Jury konkursu postanowiło przyznać nam II nagrodę- Złote Wiertło, w kategorii przebudowy i modernizacje, za projekt Budynku Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku.