Aktualności

WIELKIE OTWARCIE W LUBIATOWIE

18.11.2014
aktualnosci

Mięliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w uroczystości otwarcia ośrodka terapii dziennej "Spotkajmy się" Fundacji Anny Dymnej. Budowa pierwszego etapu całości założenia zakończyła się sukcesem.   Nowa odsłona zaprojektowanego przez nas budynku- dawnej hali rakiet, znakomicie wpisała się w nadmorski krajobraz Lubiatowa. Zapraszamy również do galerii projektu:

Pensjonat Magnolia

21.10.2015
aktualnosci

Zapraszamy do galerii zdjęć realizacji pensjonatu Magnolia.

II Nagroda- RAWA MAZOWIECKA OBSZAR STAREGO MIASTA.

03.11.2014
aktualnosci

Zapraszam Państwa do obejrzenia naszej pracy konkursowej, która w konkursie na  "RYNEK STAREGO MIASTA ORAZ OBSZAR STAROMIEJSKI W RAWIE MAZOWIECKIEJ" zdobyła II miejsce !

KONCEPCJA KONKURSOWA, ARCHITEKTONICZNO- URBANISTYCZNA BUDOWY ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W ROJOWIE

25.08.2015
aktualnosci

W kwietniu 2015 roku nasze biuro miało przyjemność uczestniczyć w konkursie na obiekt edukacyjny w miejscowości Rojów. Zapraszamy Państwa do oglądnięcia pracy konkursowej  na naszej stronie: oraz na stronie serwisu architektonicznego:

ZDUŃSKA WOLA, KONKURS NA ROZBUDOWĘ BUDYNKU DWORCA KOLEJOWEGO WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM PRZYLEGŁYCH TERENÓW PRZESTRZENI PUBLICZNEJ.

03.11.2014
aktualnosci

UDZIAŁ W KONKURSIE NA ROZBUDOWĘ BUDYNKU DWORCA KOLEJOWEGO WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM PRZYLEGŁYCH TERENÓW PRZESTRZENI PUBLICZNEJ.