Aktualności

I NAGRODA- BRAMA LIDZBARSKA W BISZTYNKU!

29.10.2015
aktualnosci

Dnia 28.10.2015 otrzymaliśmy informację o wygranej w konkursie: "Koncepcja architektoniczno-urbanistyczna adaptacji wnętrza budynku Bramy Lidzbarskiej na cele kulturalne oraz zagospodarowania otoczenia Bramy Lidzbarskiej w powiązaniu z historią i tradycją miasta." Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej zwycięskiej pracy konkursowej:

II NAGRODA- MUZEUM HISTORYCZNE W SKIERNIEWICACH

25.08.2015
aktualnosci

14 lipca 2015 roku miało miejsce ogłoszenie wyników w Skierniewicach. Był to konkurs na opracowanie koncepcji dla realizacji zadania inwestycyjnego pn: Przebudowa budynku przy ul. Batorego 64J pod potrzeby Muzeum Historycznego w Skierniewicach. Bardzo się cieszymy z zajęcia II miejsca! Zachęcamy do obejrzenia efektów naszej pracy:

Fotogaleria domu - Jerzmanowice.

18.12.2015
aktualnosci

Zapraszamy do oglądnięcia odświeżonej galerii zdjęć.

TEATR LALKI I AKTORA KUBUŚ- KONCEPCJA KONKURSOWA

25.08.2015
aktualnosci

W dniu 24.08.2015r nastąpiło, na Wzgórzu Zamkowym w Kielcach oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu. Ogromną przyjemnością było dla nas stworzenie koncepcji architektonicznej adaptacji istniejących obiektów zabytkowych, położonych w Kielcach przy ul. Zamkowej 1, na potrzeby Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”. Główne założenia autorskie proponowanej przez nas idei: DLA ZABYTKU- Ocalić i wyeksponować wartości DLA TEATRU- Stworzyć wysokiej klasy miejsce - dla widza i aktora Zapraszamy do zapoznania się z projektem:

WIELKIE OTWARCIE W LUBIATOWIE

18.11.2014
aktualnosci

Mięliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w uroczystości otwarcia ośrodka terapii dziennej "Spotkajmy się" Fundacji Anny Dymnej. Budowa pierwszego etapu całości założenia zakończyła się sukcesem.   Nowa odsłona zaprojektowanego przez nas budynku- dawnej hali rakiet, znakomicie wpisała się w nadmorski krajobraz Lubiatowa. Zapraszamy również do galerii projektu: