Aktualności

Tymczasem w Bisztynku ...

17.09.2019
aktualnosci

Już niebawem wielkie otwarcie Bramy Lidzbarskiej oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bisztynku ! Uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy do obejrzenia kilku ujęć z końca trwających w niedalekiej przeszłosci prac. W krótce zamieścimy pełną relację fotograficzną z uroczystego przecięcia wstęgi. Zapraszamy do śledzenia losów naszych perełek w urokliwym Bisztynku.           Dla przypomnienia galerie projektów: Brama Lidzbarska: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej:

II Nagroda ! Szkoła i przedszkole w Ostrowii Mazowieckiej.

17.09.2019
aktualnosci

Miło nam poinformować o zajęciu drugiego miejsca, w konkursie na Szkołę oraz przedszkole w Ostrowii Mazowieckiej. Zapraszamy do galerii projektu! Oraz do obejrzenia materiałów prasowych:

Już są! Wizualizacje wnętrz Centrum Kultury Ruczaj.

17.09.2019
aktualnosci

Z wielką przyjemnoscią zapraszamy do galerii wnętrz Centrum Kultury Ruczaj.

Konkurs na salę widowiskowo teatralną BCK.

17.09.2019
aktualnosci

Przedstawiamy galerię projektu konkursowego sali widowiskowo teatralnej Bialskiego Centrum Kultury, w Białej Podlaskiej:

I NAGRODA !- CENTRUM KULTURY RUCZAJ

12.12.2017
aktualnosci

Mamy ogromny zaszczyt ogłosić zwycięstwo naszego biura, w konkursie na koncepcję architektoniczno- urbanistyczną Ośrodka Ruczaj, filii Centrum Kultury Podgórza. Zapraszamy do obejrzenia materiałów prasowych oraz galerii projektu.   Galeria projektu:   Fotografie z rozstrzygnięcia: krakow.pl, gazetakrakowska.pl oraz dziennikpolski24.pl