Aktualności

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE W OLSZTYNIE !

10.08.2017
aktualnosci

Miło nam poinformować o wyróżnieniu w konkursie na "OPRACOWANIE KONCEPCJI UCZYTELNIENIA I EKSPOZYCJI FORTYFIKACJI MIEJSKICH OLSZTYNA" W skład koncepcji wchodziła część studialna oraz realizacyjna.   Galeria projektu:

I NAGRODA- BRAMA LIDZBARSKA W BISZTYNKU!

29.10.2015
aktualnosci

Dnia 28.10.2015 otrzymaliśmy informację o wygranej w konkursie: "Koncepcja architektoniczno-urbanistyczna adaptacji wnętrza budynku Bramy Lidzbarskiej na cele kulturalne oraz zagospodarowania otoczenia Bramy Lidzbarskiej w powiązaniu z historią i tradycją miasta." Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej zwycięskiej pracy konkursowej:

Nadbudowa Szkoły Scherzo.

11.08.2017
aktualnosci

Szkoła Scherzo rośnie w oczach. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć trwających prac.   Poniżej link do galerii obiektu:

KONKURS W TURKU- REWITALIZACJA PRZESTRZENI MIEJSKICH

10.08.2017
aktualnosci

Zapraszamy do oglądnięcia galerii projektu koncepcji urbanistyczno-architektonicznej „Rewitalizacji centralnych przestrzeni publicznych miasta Turku”.Zapraszamy do oglądnięcia galerii naszego projektu konkursowego w mieście Turek.

II NAGRODA- MUZEUM HISTORYCZNE W SKIERNIEWICACH

25.08.2015
aktualnosci

14 lipca 2015 roku miało miejsce ogłoszenie wyników w Skierniewicach. Był to konkurs na opracowanie koncepcji dla realizacji zadania inwestycyjnego pn: Przebudowa budynku przy ul. Batorego 64J pod potrzeby Muzeum Historycznego w Skierniewicach. Bardzo się cieszymy z zajęcia II miejsca! Zachęcamy do obejrzenia efektów naszej pracy: